Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
chitter chatter, Titanicbymilayna-d57p9zq
welcome,
on board! forum diamond sea ali DS na katerem se nahajate, je forum o titaniku. dogajanje je postavljeno v leto 1912, ki ga je zaznamovala plovba te slavne ladje. registrirate se lahko kot potnik v prvem, drugem ali tretjem razredu ter kot osebje na ladji: vsi liki so popisani v cannonih, ki so obvezni. forum ni cenzuriran.
------

chitter chatter, Women-and-children-first
chatter,



------

chitter chatter, Tumblrmpl127grti1rit5naochitter chatter, Tumblrmpmnfgfk8x1qal86iochitter chatter, Tumblrmpmchiz5zt1sufuxpochitter chatter, 11
bosses,
------
chitter chatter, 1oceanicengineroom
credits,
torej, celoten forum diamond sea je last admink. idejo zanj je dobila angelique, prav tako so njene slike, kode in besedila v widgetsih in podforumskih. če karkoli od naštetega vzamete brez njenega dovoljenja bo poskrbela da boste kaznovani. header in preostala grafika je prišla izpod camillinih rok, prav tako je ona naredila ranke. charllotina je zasnova, prav tako ona in george imata ogromno zaslugo za odpiranje tem in izboljšanje foruma, prav tako sta obadva pomagala pri zadevah z obrazci in kodami-da ne omenjamo iskanja slik. vse štiri adminke si lastijo originalno idejo foruma, ki so jo s skupnimi močmi obdelale iz izpilile. verjemite, jezne bomo, če karkoli vzamete brez našim dovoljenjem.
------
chitter chatter, Mv5bmtyxndu1mzk0n15bml5b
happenings,
dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo.
------

Share

chitter chatter,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
angelique smith

angelique smith
staff
staff
prispevki : 454
pridružen : 25/06/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeTor Jul 09, 2013 6:08 pm

chat,
you know what to do, Gost!
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeSre Jul 10, 2013 8:20 pm

for the love of god, ta tema še spi?!
kako ste kaj people? ^^
Nazaj na vrh Go down
angelique smith

angelique smith
staff
staff
prispevki : 454
pridružen : 25/06/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:09 am

    kriminal (: mah, jaz sem super razen tega da si moram dat notr leče, pa jih neznam xD *neroda največja* kje ste bili na morju? gre kdo mogoče na pag?
Nazaj na vrh Go down
louis smith

louis smith
staff
staff
prispevki : 22
pridružen : 10/07/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 11:07 am

uf a ti tut leče prakticiraš?? Smile Js še nikjer, zdele v nedeljo se začne Smile Najprej idk kam, pol pašman in pol avgusta še portorož z klapo Smile Vi?
Nazaj na vrh Go down
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 11:13 am

    ohja, hvala bogu, js nimam probemov z lečami haha Smile sm že bla na morju, za prvega maja en teden, pa gremo še nevem kam, in še v čatežke za 4 dni. greš ti na pag tuna? Wink
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 11:40 am

sama edina v družini poleg očija ne potrebujem očal Smile
mi gremo na ptujske, ker smo tisto hiško kupili, pa pol grem še v izolo, koper, pa še kam na hrvaško, pa v avstrijo, v eibisweild :Đ
Nazaj na vrh Go down
camille elton

camille elton
3rd class
3rd class
prispevki : 266
pridružen : 27/06/2013
razred : 3rd

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 1:15 pm

jaz sem pa edina v družini, ki potrebuje očala - pojma nimam kje sem pobrala te slabe gene :p. in hja, jaz se po vsej verjetnosti cele poletne počitnice ne bom premaknila iz slovenije.
Nazaj na vrh Go down
angelique smith

angelique smith
staff
staff
prispevki : 454
pridružen : 25/06/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 1:17 pm

    louis, jap, leče so awesomly awesome xD oh, oh, oh mene bodo spet na morje vlekli pa bi šla rajši na islandijo ali pa v egipt, fuck them, hh
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 1:22 pm

v kosovo boš zagotovo lahko šla. tam je tvoje mesto, tuna xD
Nazaj na vrh Go down
angelique smith

angelique smith
staff
staff
prispevki : 454
pridružen : 25/06/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 1:24 pm

    haha zakaj pa kosovo? x) *nedojemem* a tm delajo konzerve al kaj?
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 1:31 pm

nimam pojma. nek občutek imam, da tja spadaš haha.
mogoče pa že obstaja kakšna tovarna? :p moramo na google pogledat XD
Nazaj na vrh Go down
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:02 pm

    kako smo kaj na tale deževen večer? pri nas tudi nažalost dežuje in ni zaznat nobenega navdušenja. vsi bolj kot ne lenobno poležavamo za računalniki. i know i'm right Very Happy

    jaz imam štiri enkratne povezave, so i'm happy.
Nazaj na vrh Go down
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:07 pm

    ohja precej živo :)pri nas trenutno ne dežuje, ampak imamo žur po bajti haha, no ne ravno žur, ampak vsi skačemo za neko stvar. js sm najdla žužka v sobi tako da zganjam največji rompompom :)haha
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:09 pm

    haha loparček v roke pa uničit žužka. (razen če si ena tistih, ki ne ubijajo žužkov in jih raje spuščajo nazaj na prosto) Smile
Nazaj na vrh Go down
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:11 pm

    niti ne pomislm da bi mu pustila živeti! haha, ampak sama jih pa tut ne ubijam, rajš kričim, dokler nekdo ne pride, razen seveda krvoločnih komarjev, to pa so boji za smrt in življenje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:15 pm

    kruta, kruta haha. ah, pri nas tud naša tamala zmeri kriči. tut če ma samo oso v sobi odmeva po celi hiši, kot da se podira svet. Smile no, no. komarji so nekaj drugega ja. z njimi mam tudi jaz ponavadi tretjo svetovno vojno. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
angelique smith

angelique smith
staff
staff
prispevki : 454
pridružen : 25/06/2013

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:20 pm

    ne ubit žužka, lepo te prosim! da si ne bi drznila ubit živali! grozna si. jaooo xD
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:22 pm

i feel sorry for those animals :l
saj niso same krive, da živijo lol. sama imam sicer fobijo pred osami in čebelami (i'm not kidding), ampak jih poskušam spraviti ven, na prosto, čeprav bi se najraje skrila pod odejo in umrla od strahu :Đ
IT IS SOOOOO HORRIBLE!
Nazaj na vrh Go down
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:24 pm

    žužki potato? resno haha kakšne čebele so še ok, ker so koristne. kakšna suha južina pa ravo ne no haha Very Happy
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:25 pm

suha južina dejansko sploh ne spada med pajke.
i like spiders :Đ sem imela tarantelo doma, samo sem jo proč dala.
Nazaj na vrh Go down
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:29 pm

ane no? men se živali use smiljo res smiljo nevem kje so take budele, ampak žužki! they must die!
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:30 pm

    briga mene kam spada, v mojo sobo že ne ;P
    uf, nekam nenavadna izbira hišnega ljubljenčka haha
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:33 pm

you murder nika! -.-
njoh njoh, i'm kidding you xp nisem imela tarantele, bi jo pa z veseljem imela. ampak se mi zdi, da imaš takšnega pajka težko ob celi vojski mačk :3
Nazaj na vrh Go down
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:34 pm

ojoj js pa take golazni nikol nebi mela u bajti oh če znorim ob majhni mušici kaj šele ob takem gromozanskem paaajku pff :p
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitimeČet Jul 11, 2013 8:35 pm


    no, mačke zvenijo že boljš Smile al naj rečem bolj normalno?
    mi mamo dve pa enga psa. kolk jih mate vi? Smile
Nazaj na vrh Go down


Sponsored content


chitter chatter, Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chitter chatter, chitter chatter, I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

chitter chatter,

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: --games&chat,-