Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
bowenur, arthur frank Titanicbymilayna-d57p9zq
welcome,
on board! forum diamond sea ali DS na katerem se nahajate, je forum o titaniku. dogajanje je postavljeno v leto 1912, ki ga je zaznamovala plovba te slavne ladje. registrirate se lahko kot potnik v prvem, drugem ali tretjem razredu ter kot osebje na ladji: vsi liki so popisani v cannonih, ki so obvezni. forum ni cenzuriran.
------

bowenur, arthur frank Women-and-children-first
chatter,



------

bowenur, arthur frank Tumblrmpl127grti1rit5naobowenur, arthur frank Tumblrmpmnfgfk8x1qal86iobowenur, arthur frank Tumblrmpmchiz5zt1sufuxpobowenur, arthur frank 11
bosses,
------
bowenur, arthur frank 1oceanicengineroom
credits,
torej, celoten forum diamond sea je last admink. idejo zanj je dobila angelique, prav tako so njene slike, kode in besedila v widgetsih in podforumskih. če karkoli od naštetega vzamete brez njenega dovoljenja bo poskrbela da boste kaznovani. header in preostala grafika je prišla izpod camillinih rok, prav tako je ona naredila ranke. charllotina je zasnova, prav tako ona in george imata ogromno zaslugo za odpiranje tem in izboljšanje foruma, prav tako sta obadva pomagala pri zadevah z obrazci in kodami-da ne omenjamo iskanja slik. vse štiri adminke si lastijo originalno idejo foruma, ki so jo s skupnimi močmi obdelale iz izpilile. verjemite, jezne bomo, če karkoli vzamete brez našim dovoljenjem.
------
bowenur, arthur frank Mv5bmtyxndu1mzk0n15bml5b
happenings,
dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo.
------

Share

bowenur, arthur frank

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down
AvtorSporočilo
arthur bowenur

arthur bowenur
2nd class
2nd class
prispevki : 34
pridružen : 08/07/2013
razred : second class

bowenur, arthur frank Empty
ObjavljaNaslov sporočila: bowenur, arthur frank bowenur, arthur frank I_icon_minitimeTor Jul 09, 2013 8:21 pm

arthur
bowenur
twenty-seven

second class

andrei andrei
shadows settle on the place, that you left. our minds are troubled by the emptiness. destroy the middle, it's a waste of time. from the perfect start to the finish line
''čistno nič posebnega nisem. tudi moje življenje ni nič posebnega. sem navaden povprečnež, pripadnik drugorazredne skupine. jebeš standarde, še vedno sem lahko najboljši. če pa si že tako močno želite izvedeti kaj o meni, pa naj vam bo po godu. kje naj sploh začnem? pravijo, da naj se stvari lotim od samega začetka. nikoli nisem vedel ali naj se nasploh pritožujem nad življenjem in se vržem v morje in umrem ali pa naj živim tisto idilično mero življenja, kot sem ga imel. sam ga sicer ne bi opisal kot idiličnega, pa vendar. trenutno sem brezposeln. imel pa sem dobro službo. in točno, govorim v pretekliku. resnično dobro plačano delo v vojski. tudi poročen sem bil, kako sem prilezel do čudovite bogate londončanke še sam nevem. kljub vsem do podtankosti sestavljenim lažem o meni je le tem prišla do dna. da mi ni ime jonathan, da sem pripadnik že prej omenjenega drugega razreda, da je glavni družinski posel striptiz klub in ostale drobnarije, ki sem ji jih natrosil v nekako olepšani različici. seveda me je bivša gospa bowenur takoj postavila na ulico, sama pa skočila pod rjuhe mojega najboljšega prijatelja. kako prikladno, kajne? takrat se mi je zdelo, da se je podrl ves moj svet in da je šlo vse samo še navzdol. kako pa bi se počutili vi če bi imeli starejšega brata, ki namesto svoje prvotne vloge glave družine opravlja delo pretkanega sleparja, sestro prostitutko, pohlepnico ki stopa po stopinjah naše oh in sploh občudovanja vredne matere, upam da ste občutili mojo merico srkazma in edina, ki še ostane je naša najmlajša rožica kateri rad pravim tudi naš zlati potencial. zopet čisto drugačna rasa bi lahko rekli. svojo žalost in jezo sem tako zapival v alkoholu, moj najboljši prijatelj pa je postal srebrn revolver. da ne bi prišlo do pomote, tokrat nisem želel narediti samomora. odkril sem svoj mali rudnik bogastva - mafijo. roko na srce, do dobra vem v kakšne divje vode sem se pahnil in da stojim na robu prepada v katerega lahko še prehitro padem. kot sem že rekel, sem tisti povprečnež - sedemindvajset letnik, ki več kot le očitno rad pogleda globoko v kozarec, odigra patrijo pokra in skadi debelo cigareto. in kaj pravzaprav počnem na tej osupljivi ladji velikanki? tudi mene je premamila ta vrlina radovednosti in rom pom pom o veličastni nepotopljivi ladji. ljudje so se tepli za mesta na ladji, tisti ki se pravkar vkrcavajo pa se ponosno šopirijo kakor purmani. titanik mi predstavlja priložnost odličnega lahkotno pridobljenega zaslužka. ah, stari naivneži z debelimi denarnicami, prav nič se mi ne smilijo. skoraj bi se že sprostil in spozabil svojega prvotnega namena te plovbe. povem vam, čeprav sem tudi sam ob odhodu vzhičeno mahal neznanim evforičnim obrazom in da je vsaka celica v meni poskakovala od navdušenja vem, da se tudi na ladji ne bom mogel izogniti črnim vodam in oviram katere bodo konec te plovbe (nažalost) dočakale s kroglo sredi glave.''  
written by VJ!
THANKS BIRGITTE!
Nazaj na vrh Go down
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

bowenur, arthur frank Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: bowenur, arthur frank bowenur, arthur frank I_icon_minitimeTor Jul 09, 2013 8:24 pm

confirmed!
arthur bowenur, welcome on board! tvoj opis je sprejet in tvoje potovanje na rms titaniku se je začelo. vpiši se še v face claim, si zagotovi svojo sobo, odpri plot page in uživaj v pisanju!
Nazaj na vrh Go down

bowenur, arthur frank

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» bowenur, catherine
» bowenur, virginia dana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 ::  ::  :: prijave :: accepted;-