Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
matthis, charlotte ava Titanicbymilayna-d57p9zq
welcome,
on board! forum diamond sea ali DS na katerem se nahajate, je forum o titaniku. dogajanje je postavljeno v leto 1912, ki ga je zaznamovala plovba te slavne ladje. registrirate se lahko kot potnik v prvem, drugem ali tretjem razredu ter kot osebje na ladji: vsi liki so popisani v cannonih, ki so obvezni. forum ni cenzuriran.
------

matthis, charlotte ava Women-and-children-first
chatter,



------

matthis, charlotte ava Tumblrmpl127grti1rit5naomatthis, charlotte ava Tumblrmpmnfgfk8x1qal86iomatthis, charlotte ava Tumblrmpmchiz5zt1sufuxpomatthis, charlotte ava 11
bosses,
------
matthis, charlotte ava 1oceanicengineroom
credits,
torej, celoten forum diamond sea je last admink. idejo zanj je dobila angelique, prav tako so njene slike, kode in besedila v widgetsih in podforumskih. če karkoli od naštetega vzamete brez njenega dovoljenja bo poskrbela da boste kaznovani. header in preostala grafika je prišla izpod camillinih rok, prav tako je ona naredila ranke. charllotina je zasnova, prav tako ona in george imata ogromno zaslugo za odpiranje tem in izboljšanje foruma, prav tako sta obadva pomagala pri zadevah z obrazci in kodami-da ne omenjamo iskanja slik. vse štiri adminke si lastijo originalno idejo foruma, ki so jo s skupnimi močmi obdelale iz izpilile. verjemite, jezne bomo, če karkoli vzamete brez našim dovoljenjem.
------
matthis, charlotte ava Mv5bmtyxndu1mzk0n15bml5b
happenings,
dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo. dogodki na forumu, se bo dopolnilo, ko pridejo.
------

Share

matthis, charlotte ava

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down
AvtorSporočilo
charlotte matthis

charlotte matthis
Admin
prispevki : 601
pridružen : 25/06/2013
razred : 1st class

matthis, charlotte ava Empty
ObjavljaNaslov sporočila: matthis, charlotte ava matthis, charlotte ava I_icon_minitimeTor Jul 09, 2013 7:32 pm

CHARLOTTE
MATTHIS
23

first

jennifer lawrence
hate the sin, love the sinner.
vitka lepotica, visoke postave, z lasmi spetimi v tesno figo ob glavi in na čelu rahlo zavihanimi, pod velikim slamnikom, v tesno obleko, nebeško modre barve z belim, čipkastim ovratnikom stopala po kovinskih stopnicah proti vrhu te veličastne ladje. njen pogled je mirno vihral mimo ljudi, kot njena obleka, njena roka pa je bila stegnjena pred sabo, ko je visok, močan moški pregledoval njeno potrdilo. ''problem?'' njen glas je bil močan a kljub temu zvonk in lep. zazrla se mu je v oči in, lahko bi prisegla, skoraj osramočeno je odkimal. 


''oh...'' iz ust se je izvil komaj slišen vzdihljaj, ko se je pred njenimi očmi razkrila veličastnost in sanje mnogih ljudi. izpod sence klobuka so ji sijale svetle oči in ustnice so se ji ukrivile v veder nasmešek. sonce se je odbijalo od njene kože, brez napake - snežno bel puder, kajpak.ko so se njeni koraki odbijali od lesenih tal palube, je njen prst drsel po topli, beli kovini - bila je tako gladka, čista.

odprla je vrata svoje kabine in s pogledom na hitro ošinila postelje, omarice, bilo je lepo, sanjsko, hitro si je polastila posteljo pod okroglo lino in se sesedla nanjo. v kabini so jo čakale njene rjave torbe in majhna akta. ''ne morem iz svoje kože...'' zagodrnjala je in odprla mapo, iz nje je padel rumenkast list. zožila je oči, ljudje, ki je ne poznajo bi rekli, da je jezna, a ta hiba ji je prišla v navado, z vsakim dnem svoje službe. nekaj krat ga je obrnila, potem pa zbegano, mogoče celo prestrašeno pogledala okoli sebe.

 charlotte,


poznam te, od kar si bila le majhen otrok. komaj si začela hoditi. gotovo se ne spomniš kako komično je bilo ko si me spoznala. bila si le majhen otročiček, ko sem te držal v rokah, bil sem le devetletnik. iz trmastega in razigranega dekleta, ki mi je govorilo, da me sovraži, medtem, ko me je stiskalo v objemu si se spremenila v mlado žensko, ki je pogled vedno iskalo pri drugih ljudeh, a vedno si bila odločna in zanimiva. vedno si bila samostojna in skrbna do drugih, čeprav nisi izžarevala dobrote in nisi poznala praznih besed. izrekla si le kar si mislila in kar ti je ležalo na jeziku, držala si se svojih stališč. si poznala...poznaš poraz? gotovo v tem trenutku zmajuješ z glavo.postala si ženska, ki si je s lastnostmi, ki jih poseduješ, priborila ugled, strahospoštovanje moških, in ljubosumne poglede žensk. veš, zakaj ti to pravim? ker vem kako sovražiš pohvale. bila si stara 16 let, ko si v meni začela spoznavati nekaj več kot le prijatelja, ki ga poznaš od rojstva. oh, pa sem se izdal. poznam vsako tvojo skrivnost, včasih mi rečeš da sem vse kar ti nisi, da sem tvoja boljša polovica, svetla plat tebe, da te dopolnjujem, da me potrebuješ, da te brez mene ni. a zakaj mi daješ vedno občutek da sem le tvoj prijatelj, nekdo ki mu zaupaš vse, na kogar se obrneš za nasvet? a tvoje oči govorijo drugo zgodbo. vse vem o tebi: vem, kako sovražiš svojo mamo z dna srca, vem kako ti je žal za svojega mlajšega brata, vem kako imaš rada starejšega in kako bi najraje zanikala obstoj tvoje sestre. vem, kako ljubiš plavanje in jahanje, vem da rada slikaš a to ni tvoja strast, je le nekaj s čimer se zamotiš, ko me ni. tvoja strast je tvoje delo, rada si na strani pravice, čeprav do sebe nisi nikoli pravična, si svoj najhujši kritik, ljubiš ples a nikoli se ne pustiš voditi soplesalcu. moški so tvoje zaupanje izdali, zato ga je tako težko pridobiti. vidiš, poznam te bolje kot dlan svoje roke, a zakaj mi ne dovoliš blizu? obožujem tvoje telo, obožujem trenutke ko te lahko stiska v objemu, tvoji lasje so mehkejši od svile, tvoje ustnice slajše kot jagode in pogled odločnejši in močnejši kot železo. a kar najbolj ljubim je tvoja osebnost, ti, tista charlotte, globoko v tvoji duši, ki jo zatiraš vsak dan znova.

do snidenja, xxxx


čutila je solze, ki so silile v njene oči a jih je spretno požirala in se trudila nasmehniti, kljub temu da jo je peklo v grlu in zvijalo v trebuhu. potrkalo je po vratih, njena sloka postava se je pognala na noge in se naslonil na vrata ter se široko nasmehnila in odprla vrata, pričakujoč kogarkoli, ki o bo odpeljal stran [/i]
written by tomato.
THANKS BIRGITTE!
Nazaj na vrh Go down
https://1912.slovenianforum.com
george knightley

george knightley
1st class
1st class
prispevki : 1100
pridružen : 28/06/2013
razred : prvi

matthis, charlotte ava Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: matthis, charlotte ava matthis, charlotte ava I_icon_minitimeSre Jul 10, 2013 11:02 pm

confirmed!
charlotte matthis, welcome on board! tvoj opis je sprejet in tvoje potovanje na rms titaniku se je začelo. vpiši se še v face claim, si zagotovi svojo sobo, odpri plot page in uživaj v pisanju!
Nazaj na vrh Go down

matthis, charlotte ava

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» matthis, corra
» matthis, allison lisa
» knightley, charlotte elizabeth

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 ::  ::  :: prijave :: accepted;-